Ving Tsun

Ving Tsun


KUNG FU  İZMİR  OKULU VE  KUNG FU SİSTEMİ TARİHİ

Kung Fu genç ve yaşlı için! 

Geleneksel Çin dövüş sanatı öğrenin!

 
Ayrıca! Silahlı ve silahsız kendini savunmak için içgüdüsel ve etkili öğrenme 
Kung Fu ile herhangi bir korkuları aşmak için öğrenirler.

Kung Fu eşsiz tarihi bu Çin dövüş sanatı ünlü güney Shaolin Manastırı türetilmiştir. Wing  Tjun Kuen (Eternal spring   fist ): manastırda birkaç eğitim odalarında geliştirilmiştir  ve  Wing Tjun (WingTsun) savaş sanatı olarak adlandırılır (Sonsuz Bahar)olarak adlandırılmıştır.düşman manastırı yaktıktan  sonra, sistem aile geleneği olarak   gizlice  yakın geçmişe kadar gelmiştir . Çin’in belli şehirlerinde ve Hong Kongda  öğretilmeye başlandı . ellili yıllardan sonra tüm dünya ya açıldı.

Kung Fu çoğunlukla ayrı ayrı öğretilir. WingTjun kung fu manastırda  geliştirilmiş bir savaş sanatıdır.

 bireyleri becerilerini geliştirmek için teşvik etmektedir. Kung Fu öğretmenlerimiz   doğal ve çok rahat bir ortamda bilgilerini iletmek için sizleri bekliyor.

Derslerden sonra  her zaman  kendinizi iyi ve daha da iyi  hissedeceksiniz. Yeni başlayanlar  yoğun Kung Fu eğitimi ile   onların hızlı gelişmesini sağlar  ve denetleriz . İlk olarak hızlı bir şekilde  kendini savunma tekniklerini öğretiriz.

Bir acemi öğrenci ilk altı veya  dokuzuncu  ayında,  bir saldırgana  karşı kendini nasıl savunması gerektiğini öğrenir . Eğitime başladıktan  sonra her iki-üç ay da bir defa test edilir sınav yapılır  ağırlıklı bir olarak bir partner ile  birlikte yetiştirilmek üzere çalışmalar yapılır  ortak partnerlerde  olabilir. Tüm okullarda sürekli yüksek kaliteli ve en üst düzeyde dövüş sanatları bulacaksınız bu yüzden dünya çapında IMAA Kung Fu okullarında, aynı programlar, öğretilir.

Bazı becerileri  öğrenip geliştirdikten  sonra, daha güçlü rakiplere karşı kendinizi  savunmak mümkün olacak. Kendi gücü ve rakibinin gücü ile başa çıkabileceksiniz.

Geleneksel dövüş sanatları bilgeliğine  aşina olacak ve bu geleneği  günümüzde gereken yerlerdeki  kullanımına  hayran kalacaksınız. "Eski" Master bilgisi ile günlük yaşamda Fayda sağlar ! Böylece, Kung Fu dövüş sanatları değil, aynı zamanda yaşam için iyi  bir felsefe oluşturur . Kung Fu sizinle bütünleşir ve sizinle yaşar .

Onlar  "azim"  kelimesini  iyice özümsediler  ve asla pes etmediler  . Kung Fu öğretisi sayesinde, sizede  hedeflerinize ulaşmak için uzun ve zor antrenmanlar yapmanız gereke bilir. bir kez başarısız olsanız  bile,  devam edecek.  En iyi çözümü bulanadek  dek durmamalısınız.

Onlar İlk olarak,  şu anda nerede olduklarını anlayıp kabulettiler .  Bu aşamadan sonra saygılı,dürüst , hoşgörülü olmayı öğrendiler ve  kuvvetleri dahada arttı . Sizde bu erdemlerle beraber  kuvvet kullanımınızı iki katına  çıkarta bilirsiniz .

Bunlar bizim programlarımızdan öğreneceğiniz  bazı değerli özelliklerdir.

Dediğimizin inanmayın,gelin kendiniz  deneyin!