Kadınlar

Kadınlar


Kadınlar için VingTsun Kung fu

 

Merak ediyor musunuz ve Ving Tsun/WingChun/WingTsun Kung Fu eğitiminin muhteşem faydalarından yararlanmak mı istiyorsunuz?

 

O halde doğru yere geldiniz... İZMİR'deki VingTsun Kung Fu Akademisinde!

 

GE VingTsun Okulu eğitmenleri ile sahada eğitim alacaksınız. Eğitmenler sertifikalı Kung Fu öğretmenleridir (Hong Kong'da Grandmaster Ip Man'in kuruluşu olan VTAA tarafından sertifikalıdır) ve kişisel antrenör olarak görev yaparlar.

 

30 yılı aşkın dövüş sanatları eğitiminin zengin deneyiminden ve çok eski bir Kung Fu geçmişinden faydalanırsınız.

  • Dengenizi bulun
  •  Sağlığınızı iyileştirin
  •  Hayata karşı olumlu tutum
  • Özgüveni artırın
  • Özgüveni güçlendirin
  •  Etkili kendini savunma
  • VingTsun Eğitmenine kadar tam eğitim

 

 

Kung Fu İZMİR ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz!

 

Neden?

Hedefinize giden yolda en büyük engel kendinizsiniz!

 

Kung Fu, öz motivasyonun en yüksek biçimini öğretir , böylece kendinden şüphe duymanın ve kayıtsızlığın hiçbir şansı kalmaz!

 

Eğitimimiz sizi bağımsız ve iradeli kılar !

 

Sadece vücudunuzu değil zihninizi de eğitin!

 

Geliştirilmiş vücut farkındalığı ve bütünsel antrenman sayesinde sportif performansınızı artıracak ve tamamen yeni bir özgüven deneyimleyeceksiniz !

 

Ving Tsun Kung Fu ile kendinizi en etkili şekilde savunmayı öğreneceksiniz . Becerileriniz ve bilgileriniz size özgüven , kararlılık ve güç verir .

 

 

Kung fu derslerinden ne bekleyebilirim?

Kung Fu esas olarak bireysel derslerde öğretilir ve bu sayede her bireyin becerileri özel olarak geliştirilir. Kung Fu öğretmenlerimiz bilgilerini doğal ve rahat bir ortamda paylaşıyorlar.

 

Her öğrenci sınıfta kendini rahat hisseder; özellikle yeni başlayanlar, Kung Fu'ya hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri ve ilk savunma tekniklerini öğrenebilmeleri için yoğun destek alırlar.

 

İlk altı ayda yeni başlayanlar, öncelikle bir partnerle hareket dizileri eğitimi alarak kendilerini saldırgan saldırganlara karşı savunmayı öğrenirler. Dünya çapındaki GE VingTsun Kung Fu okullarında aynı yüksek kalitede dövüş sanatları sürekli olarak öğretilmektedir.

 

Öğrenci belirli becerileri öğrendikten sonra kendisini daha güçlü rakiplere karşı savunabilir. Kendi gücünü etkili bir şekilde kullanmayı ve rakibinin gücüyle başa çıkmayı öğrenir.

 

Ayrıca geleneksel dövüş sanatlarının bilgeliğine ve ilkelerine aşina olacaksınız. Bu geleneklerin modern zamanlarımızda ne kadar uygulandığını görünce şaşıracaksınız. Kung Fu bu nedenle sadece bir dövüş sanatı değil aynı zamanda bir yaşam felsefesi haline gelir.

 

Ve bu şekilde çalışır:

 

Kung Fu okulundaki ilk ders:

Akademimizi tanıyacak ve hocalarımızdan veya ustalarımızdan biri ile 10 dakikalık özel deneme eğitimi alacaksınız. Kung Fu ve program yapısı hakkında her türlü soruyu sorabilirsiniz.

 

Kung Fu okulundaki ikinci öğretim birimi:

Bütün bir öğretim ünitesine (1 saatlik eğitim) katılarak eğitmenleri, öğretmenleri veya ustaları ve sınıf arkadaşlarını daha iyi tanıyarak akademideki atmosferi daha iyi anlıyorsunuz.

VingTsun Kung Fu öğreniyor, eğleniyor ve vücudunuzu terletiyorsunuz.

 

"Kung Fu, zihniniz ve bedeniniz için yapabileceğiniz en iyi şeydir!"

 

Ve merak etmeyin: Her okulda, her derste hocalar ve tüm öğrenciler birbirlerine çok saygılı davranırlar.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz ve sizi yakında GE VingTsun Kung Fu Akademimizde ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

Sifu Türker DARILMAZ

İZMİR'deki Kung Fu Akademisi'nin başkanı ve kurucusu