Çocuk 6-15

Çocuk 6-15


6 yaş ve üzeri çocuklar için Kung Fu

Çocuklarımızın eğitiminde “tekmeler, bloklar ve yumruklardan” çok daha fazlasını sunuyoruz.

Derslerimiz , nefsi müdafaa için değerli unsurlar da dahil olmak üzere, dövüş sanatları ve dövüş sanatları dünyasına kapsamlı bir giriş sağlamak üzere tasarlanmıştır . İZMİR ve çevresinde, yalnızca teknik becerileri öğretmekle kalmayıp, aynı zamanda eğitim döneminin çok ötesine geçen bütünsel bir yaşam felsefesini de öğretmekten gurur duyuyoruz.

Spor aktivitelerinden daha fazlasını arayan çocuklar için tasarlanan Kung Fu'nun çok yönlü dünyasını bizimle keşfedin.

 

 •  Konsantrasyon ve öz motivasyonu geliştirerek akademik becerilerin artırılması
 • Öz disiplin ve sıkı çalışma
 • Beden ve zihin için gücü ve zindeliği artırın
 • Tehlikeli durumlarla başa çıkmak
 • ✅ Kendini ortaya koyma ve kendine güvenme
 • Sorumluluk duygusu
 • Sosyal beceriler
 • Fitness (fiziksel egzersiz)
 • Denge, denge, denge

 

Kanıtlanmış ve son derece başarılı Kung Fu eğitimimiz, birçok çocuğun güçlü , kendine güvenen ve motive kişilikler haline gelmesine yardımcı oldu. Bu çocuklar eylemlerinin sorumluluğunu alırlar, net hedefler belirlerler ve kararlılıkla bu hedeflerin peşinden giderler.

 

Eğitimimiz sayesinde çocuğunuz aynı zamanda dünyaya karşı daha dikkatli olacak ve olası tehlikeleri fark edip ustaca başa çıkabilecektir. Kung Fu sadece bir hareket sanatı değil, aynı zamanda kendini savunmanın en yüksek biçimidir .

 

İZMİR ve çevresinde bu değer ve becerileri gelecek nesillere aktarmanın gururunu yaşıyoruz.

 

 

 

Kung Fu çocuğunuza içsel gücünü ifade etmesi için eşsiz bir fırsat sunar. Çocuğunuz eğitim sayesinde kendi gücünü artırabilir, daha esnek hale gelebilir ve doğal bir denge bulabilir. Ancak bu sadece başlangıç.

 

Fiziksel yetenekler çok daha büyük bir amaca hizmet eder; değerli zihinsel ve fiziksel yeteneklerin geliştirilmesi. Çocuğunuz aşağıdakiler de dahil olmak üzere fiziksel ve zihinsel becerileri dengelemeyi öğrenecektir:

 

 

 

Cesaret: Çocuğunuz kendi "güvenlik bölgesinin" dışına çıkma ve daha zor Kung Fu hareketlerinde ustalaşma cesaretini geliştirecektir. Korku korkusu ortadan kalkacak.

 

 

 

Sürekli Güç: Çocuğunuz fiziksel gücünü artırarak daha iyi bir dayanıklılık geliştirecek ve asla yapabileceğini düşünmediği beceriler kazanacaktır.

 

 

 

Sonuç, hem fiziksel hem de zihinsel olarak gelişmiş akademik performans, artan özgüven ve kendinden emin bir görünümdür.

 

Çocuğunuzun bizden öğreneceği diğer önemli nitelikler şunlardır:

 

 

 

 • Güçlü öz kontrol
 • Konsantrasyonun iyileştirilmesi
 • Güçlü benlik saygısı

 

 

Eğitmenlerimiz, uzun yıllara dayanan öğretmenlik tecrübesine sahip mükemmel eğitimli Kung Fu öğretmenleri ve ustalarıdır. Onlar sadece dövüş sanatlarında uzman değiller, aynı zamanda Kung Fu dışında da başarılar elde etmişler ve başarılarıyla gurur duyabilirler.

 

 

 

Herkes Kung Fu öğrenebilir!

İlk adımı at! Geri kalan her şeyi birlikte yapacağız!

  

Ve bu şekilde çalışır:

 

Kung Fu okulundaki ilk ders:

Siz ve çocuğunuz akademimizi tanıyacak ve öğretmenlerimizden veya ustalarımızdan biri ile 10 dakikalık özel deneme eğitimi alacaksınız. Kung Fu ve program yapısı hakkında her türlü soruyu sorabilirsiniz.

 

Kung Fu okulundaki ikinci öğretim birimi:

Çocuğunuz tüm bir öğretim ünitesine (60 dakikalık eğitim) katılarak eğitmenleri, öğretmenleri veya ustaları ve sınıf arkadaşlarını daha iyi tanıyarak akademi atmosferini daha iyi tanır.

 

Çocuklar eğleniyor, terliyor ve Kung Fu öğreniyor.