Hakkında

 

 

Sifu Taner  ERDOĞAN   tarafından  2001 yılında merkezi ALMANYA Leonberg/ STUTTGART olan International Martial Arts Alliance (I.M.A.A) Wing Tjun (Chun)  bir  kung fu organizasyonudur.


        I.M.A.A Sistem  Wing Tjun on ülke ve yirmiyi aşkın şehirde faaliyet göstermektedir. TÜRKİYE'de dört il, İZMİR'de  ise üç ilçede faliyet göstermektedir. I.M.A.A TÜRKİYE tüm denetim ve sorumluluğu Sifu Türker DARILMAZ'ın önderliğindedir.


                       

 Sifu TÜRKER DARILMAZ

10.07.1987 İZMİR'de doğdu. Her çocuk gibi Bruce LEE ,Jacky CHAN ve John Claude Van DAMME hayranı olarak büyüdü. Ailesi onu ne kadar futbola yönlendirsede içinde hep uzakdoğu sporlarına büyük bir aşk besledi.

Üniversite sınavına hazırlandığı dönemde modellik ve latin danslarıyla ilgilenirken hayranı ve idolu olduğu Bruce LEE ile aynı yolda gittiğinin farkında değildi. Çeşitli illerdeki yarışmalarda dereceler alıp şampiyon oldu tıpkı 1958'de Bruce LEE'nin Hong kong da latin dansı olan (cha cha cha ) dansında şampiyon olduğu gibi .

Vatani görevini Çukurca/HAKKARİ Kuzey Irak sınır bölgesinde tamamladıktan sonra (2008) dans eğitmenliğine devam etti. Bruce LEE nin tek öğrendiği kung fu sisteminin Wing Chun olduğu ve büyük usta Yip MAn dan ders aldığını öğrendikten sonra İZMİR'de bir organizasyondan ders almaya başladı ve 2011 yılında eğitmen oldu . Wing Chun sisteminin daha kapsamlı olduğunu fark ederek araştırmalar yaptı. Sifu Taner ERDOĞAN ile tanıştı. Çıktığı Wing Chun yolunda yürümeye devam ederken ustalarından bu kapsamlı sistemin tüm detaylarını öğrendi ve öğrenimine devam etmektedir.
Şu anda I.M.A.A TÜRKİYE Şef antrenör'ü.

 

 

Karşınıza  çıkabilecek tüm engelleri I.M.A.A SİSTEM WING TJUN ile  aşın . Sizde bu ailenin bireyi olmak yada detaylı bilgi alamk  için bize ulaşın. 

 

                                               SENİN HEDEFİN , BİZİM YOLUMUZ 

 

HER GÜÇLÜ BEDENİN , GÜÇLÜ BİR RUHA İHTİYACI VARDIR.

Sizde bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.Yolunuza çıkabilecek tüm engelleri
IMAA SİSTEM WING TJUN'la aşmanız çok kolay tek yapmanız gereken bize ulaşın!

SENİN HEDEFİN , BİZİM YOLUMUZ. IMAA SİSTEM WING TJUN